RESURSE RETREAT NME 108 - EDIȚIA 2023

Acesta este un curs dedicat Participanților în Retragerea NME 108 - Ediția 2023

Autori

Ciprian Constantin Vlad

Ciprian Constantin Vlad este inițiatorul proiectului de educație Școala Pentru Suflet, fondator și Master Trainer al Academiei Psy Development. Activează de peste 20 de ani în domeniul educației, fiind cel care a introdus pentru prima dată conceptul de "Educație Interioară" în România, ca domeniu de studiu și de perfecționare a abilităților personale, într-un cadru instituționalizat și cu instrumente performante de lucru. Este autorul a peste 50 de cursuri și programe pentru transformare interioară, update personal și upgrade spiritual care au schimbat viața în mai bine la peste 300.000 de studenți.

Curriculum de Curs

New section
Disponibil în zile
zile după ce te înrolezi

Intrebări Frecvente

Când începe acest curs?
Acest curs începe pe data de 5 Noiembrie.
Cât timp voi avea acces la acest curs?
Accesul la acest curs este permis până pe data de 5 Noiembrie.
Cât costa acest curs?
Acest curs este GRATUIT și poate fi accesat doar prin înscrierea pentru Retreat NME 108, Ediția 2023. Detalii înscriere la [email protected]

Ne pare rău! Acest curs nu mai este deschis pentru înscriere. Dacă te-ai înscris la acest curs, intră în contul tău de student.